هشت ساعت خواب شبانه برای خط فقر

نتایج این تحقیق نشان داد که از بین 140000 بزرگ‌سالی که نظرسنجی را پر کردند، 55٪ بیان داشتند که در خط فقر یا نزدیک آن زندگی می‌کنند و می‌توانند هفت تا هشت ساعت خواب شبانه داشته باشند. در مقابل از بین کسانی که 400٪ بالاتر از خط فقر زندگی می‌کنند، 6/66 ٪ گزارش کرده‌اند که خواب کاملی در طول شب دارند.

خط فقر در ایالات متحده نسبت به تعداد افراد خانواده و درآمد آن‌ها متفاوت است. ممکن است برای یک نفر که تنها زندگی می‌کند، درآمد 11670 دلار در سال کافی باشد، درحالی‌که برای یک خانواده چهار نفره این رقم 23850 دلار است.

فراد ثروتمند در امور روزمره مانند پخت‌وپز، نظافت و مراقبت از خود، مراقبت از کودکانشان و سایر امور از کمک دیگران استفاده می‌کنند که این کار قطعا خستگی آن‌ها را کمتر می‌کند

چرا افراد ثروتمند بیشتر می‌خوابند؟

محققان برای کشف این مسئله که چرا افراد ثروتمند بیشتر می‌خوابند تحقیقات بیشتری انجام ندادند، اما برخی متخصصان در زمینه خواب اظهار داشتند که این امر احتمالاً با تعداد ساعات کار افراد یا حتی تعداد مشاغل مرتبط است.

براساس داده‌های دریافتی، افراد ثروتمند در امور روزمره مانند پخت‌وپز، نظافت و مراقبت از خود، مراقبت از کودکانشان و سایر امور از کمک دیگران استفاده می‌کنند که این کار قطعا خستگی آن‌ها را کمتر می‌کند. از طرفی افراد ثروتمند تمایل دارند در مکان‌هایی که شرایط برای خوابِ راحت مهیا است، مانند محله‌های ساکت و تختخواب‌های راحت شخصی زندگی کنند.

ثروتمندان به واسطه ثروتی که دارند، انتخاب‌های بیشتری هم پیش روی خود می‌بینند. اما محققان مطالعه‌ای درباره تأثیر اختلاف ساعت خواب بین فقیر و غنی و تأثیر محرومیت مزمن از خواب بر روی افرادی که در برخی اوقات شرایط ناامید کننده‌ای در زندگی تجربه می‎کنند، انجام نداده‌‎اند. تأثیری که وضعیت اقتصادی افراد به روی الگوی خواب آن‌ها ایجاد کرده نیز به‌طور دقیق در تحقیقات ذکر نشده است.

تحقیقات قبلی نشان داده است که کمبود مزمن خواب می‌تواند منجر به بسیاری از مشکلات جسمی و روحی، از جمله فشارخون بالا، افسردگی، چاقی و دیابت شود. ترکیب کم‌خوابی و مشکلات با استرس می‌تواند احتمال ابتلا به بیماری‌های قلبی و سرطان را افزایش داده و با کاهش کیفیت زندگی،‌احتمال مرگ را افزایش دهد.